تبلیغات

تصاویر : عکس های دیده نشده از زندگی ترامپ

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :  روزنامه بریتانیایی «دیلی میل» با انتشار مجموعه تصاویری از اتاق خواب تا بغل کردن فرزندان ترامپ نامزد پیروز در انتخابات ریاست جمهوری امریکا را منتشر کرده است.

این روزنامه می نویسد:«فارغ از اظهارات جنجالی ترامپ این عکس ها چهره ای انسانی از این مرد نشان میدهد که خانواده دوست است. این عکس ها از البوم ایوانا و همین طور پسر ترامپ بدست آمده اند».

در یکی از عکس ها که مربوط به دهه ۸۰ میلادی است او در کنار ایوانا همسر سابقش دیده می شود. در عکس دیگری نیز ترامپ در کنار مادرش در اگوست سال ۲۰۰۰ میلای دیده می شود.

 تصاویر : عکس های دیده نشده از زندگی ترامپ تصاویر : عکس های دیده نشده از زندگی ترامپ تصاویر : عکس های دیده نشده از زندگی ترامپ تصاویر : عکس های دیده نشده از زندگی ترامپ تصاویر : عکس های دیده نشده از زندگی ترامپ تصاویر : عکس های دیده نشده از زندگی ترامپ تصاویر : عکس های دیده نشده از زندگی ترامپ تصاویر : عکس های دیده نشده از زندگی ترامپ تصاویر : عکس های دیده نشده از زندگی ترامپ تصاویر : عکس های دیده نشده از زندگی ترامپ

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار