تبلیغات

سینماگران ایرانی به غرب کارون رفتند

جمعی از اهالی سینما و تلویزیون ۱۲ آبان از دو میدان نفتی در غرب کارون بازدید کردند.

گروهی از سینماگران ایرانی در یک بازدید یک روزه در استان خوزستان ضمن حضور در آزادگان شمالی و یاران شمالی از تاسیسات این میادین نفتی بازدید کردند.

طی این برنامه بازدید، اهالی سینما و تلویزیون و گروهی از اعضای انجمن صنفی شرکت ها و موسسات فیلمسازی ایران (آیفیک)، ضمن آشنایی نزدیک با روند فرآورش نفت خام به صنعتگران و تلاشگران حوزه نفت خدا قوت گفتند و با تعدادی از آن ها به گپ و گفت پرداختند.


در این برنامه بازدید یک روزه، بهروز افخمی، مسعود فراستی، علی اکبر تحویلیان، حدیث فولادوند، نفیسه روشن، نادر سلیمانی، مهدی امینی خواه، ارشا اقدسی، علیرضا کریم زاده، علی شیرمحمدی، سولماز حصاری، مهناز مظاهری، مهدی کوهیان و تعدادی دیگر از سینماگران حضور داشتند و در یک نشست مشترک با کارشناسان روابط عمومی شرکت ملی نفت به روند تولید آثار سینمایی و مستند با موضوع صنعت نفت پرداختند. این برنامه بازدید به همت روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) با هدف آشنایی جمعی از سینماگران اعم از بازیگران، نویسندگان و تهیه کنندگان ایرانی برگزار شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار