تبلیغات

نحوه تشخیص رابطه جنسی از پشت یا سکس مقعدی

باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه دانستنی های جنسی مطلبی را در رابطه با تشخیص سکس مقعدی در اختیار شما قرار دهد . در این مقاله با ما همراه باشید .

آمیزش جنسی دهانی که بر روی این ناحیه انجام شود (مقعدلیسی و میخ زنی) نیز از گونه های دیگر رابطهٔ جنسی مقعدی می باشد.البته نام رابطهٔ جنسی مقعدی بیشتر برای اشاره به ورود آلت جنسی مردانه در مقعد می باشد با این حال برای جدا کردن آن از دیگر انواع این رابطه (مانند خودارضایی مقعدی)، برای نوع اول از نام دخول مقعدی استفاده می کنند .

افراد ممکن است از راه تحریک انتهای عصب محیطی مقعد احساس لذت ببرند یا به اوج لذت جنسی برسند. این لذت در مردان از تحریک غیرمستقیم پروستات و در زنان با تحریک کلیتوریس یا دیگر نواحی حساس مثل موضع جی، عصب زهاری یا دیگر نواحی می تواند روی دهد. همچنین رابطهٔ مقعدی می تواند دردناک یا خیلی دردناک باشد. این درد می تواند ناشی از عوامل روانی یا فیزیکی شود .

تشخیص سکس مقعدی – عوارض سکس مقعدی

رابطهٔ مقعدی یکی از خطرناک ترین گونه های رابطهٔ جنسی می باشد هم از دید انتقال بیماری ها و عفونت های آمیزشی و هم از دید پارگی بافت مقعد و راست روده؛ چون در این ناحیه همانند مهبل، مواد روان کننده ترشح نمی گردد به ویژه اگر فرد از روان کننده های مصنوعی استفاده نکند. میزان خطر این رابطه در صورتی که از کاندوم استفاده نشود بسیار بیشتر است . از این رو سازمان جهانی بهداشت برای رابطهٔ مقعدی هم استفاده از کاندوم را ضروری کرده است تا رابطه ایمن شود .

تشخیص سکس مقعدی – آسیب های فیزیکی رابطه مقعدی

رابطهٔ جنسی مقعدی می تواند باعث ایجاد بواسیر شود یا در صورتِ وجود، باعث تشدید و در نهایت خونریزی شود. اگر در جریان رابطهٔ مقعدی خونریزی اتفاق بیفتد می تواند ناشی از پارگی بافت مقعد یا راست روده باشد (مانند شقاق مقعد یا سوراخ شدگی روده بزرگ) در حالت شدیدتر باید بی درنگ نزد پزشک رفت تا درمان شود.

تشخیص سکس مقعدی – نشانه های برقراری رابطه جنسی از مقعد

در صورت مکرر بودن ، علایم دخول را می توان مشاهده کرد. باید دانست که اگر دفعات دخول کمتر از 3-2مورد باشد نباید انتظار علایم را داشته باشید در صورتی که دفعات دخول بیشتر باشد علائمی مانند از بین رفت چین های مقعدی که در حالت معاینه پوست اطراف مقعد صاف تر از زمان طبیعی می باشد و تورم یا صافی چین ها ، ضخیم شدن پوست اطراف مقعد که به داخل کشیده می شود و تا ناحیه پوستی مخاطی ادامه پیدا می کند و گهگاه ناحیه یاد شده پوسته گذار می شود ، دیده می شود.

اگر مفعول حرفه ای باشد ضخیم شدن پوست حتی به داخل رکتوم ادامه پیدا می کند و فیسوزهای بهبود یافته قبلی به صورت خطوط کم رنگ در محل چین ها مشاهده می شود . در مفعولین حرفه ای مقعد شکل قیفی پیدا می کند مثل اینکه مقعد به طرف داخل کشیده شود از نکات مهم این است که هیچ وقت نباید شل شدگی اسفنکتر مقعدی را از یاد برد.

در افراد حرفه ای و در مشاهده مقعدی اکثرا علائمی دیده نمی شود مگر از مانور به خصوصی استفاده کنید . زمانی که شخصی در حالت معاینه قرار دارد انگشتان بزرگ را در فاصله کمی از مقعد قرار داده و با بقیه انگشتان باسن را گرفته و به طرف کناره ها می کشیم تا چین ها مقعدی به خوبی نمایان شوند .

سپس به طور عمدی به اسفنکتر فشار آورده و تا فرد خود را جمع کند و اگر افکار او را به نکته دیگری جلب کنید حرکت ارادی اسفنکتر از بین رفته و حالت آن مشحص می شود .

علائم پارگی اسفنکتر چین ها ممکن است مشاهده شود که لازم به توجه می باشد شلی اسفنکتر مقعدی از علائم دخول مکرر می باشد.

در ضمن باید به حالت مجرای مقعدی نیز توجه کرد.دخول مقعدی ممکن است باعث تغییر حالت مجرای مقعدی- ایجاد بواسیر و هموروئید-زایده های گوشتی کوچک در اطراف مجرای مقعدی-زگیلهای کوچک-بیرون زدن قسمتی از بافت از مقعد-کمی باز شدن مجرای مقعدی و … شود .

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار