تبلیغات

دلایل برانگیخته نشدن آلت تناسلی مردانه حین رابطه جنسی

باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه دانستنی های جنسی مطلبی را در رابطه با مشکلات دستگاه تناسلی مردان در اختیار شما قرار دهد . در این مقاله با ما همراه باشید .

مشکلات دستگاه تناسلی مردان – از کار افتادن آلت جنسی مردان

دکتر لاندن تروست، اورولوژیست در کلینیک مایو که در آمریکا بسیار معتبر می باشد ، می گوید: «اغلب می گویند، آلت جنسی دماسنج سلامت کلی شما است. وقتی برانگیخته نمی شود، اغلب پیش درآمدی است بر مشکل قلب، کلیه یا مغز.»

معمولا ، 5 تا 10 سال قبل از این که حمله قلبی یا سکته مغزی را ببینیم، اتفاق خواهد افتاد … این می تواند یک هشدار زودهنگام باشد.» بنابراین اگر با دقت در پی حل این مشکل بروید، شاید از خطر بیماری های دیگر در امان بمانید. اما خود از کار افتادن آلت جنسی می تواند به دلیل دیابت،اختلالات هورمونی،سطح آدرنالین،به هم ریختن روابط عاطفی و استرس زیاد باشد.

مشکلات دستگاه تناسلی مردان – قهوه می تواند به مردانی که آلت جنسی شان برانگیخته نمی شود، کمک کند

دلایل زیاد دیگری هم از جمله تغذیه نامناسب، بی تحرکی، استفاده از مواد نیکوتین دار و نوشیدن الکل می توانند منجر به این مشکل شوند. با توجه به اینکه برانگیخته نشدن آلت جنسی یکی از مشکلات قلبی و عروقی محسوب می گردد و قهوه هم برای سلامت قلب مفید می باشد ، نتایج یک تحقیق نشان داده نوشیدن چند فنجان قهوه در روز می تواند به ایستادن آلت جنسی کمک زیادی کند . این مشکل به خصوص در سنین بالا زیاد است و پیش بینی می شود حدود 70 درصد افراد به همین دلیل قید رابطه جنسی را می زنند.

با توجه به اینکه کافئین موجود در قهوه باعث گشاد شدن رگ ها می شود، عضلات آلت جنسی هم بهتر کارشان را انجام می دهند. البته این امتیاز شامل حال مردانی که دیابت دارند، نمی شود.

از سوی دیگر باید به شدت مراقب مقدار قهوه مصرف شده هم باشید، چون ممکن است باعث بی خوابی، تپش قلب و حتی مشکلات بزرگ تر شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار