تبلیغات

با قوانین رانندگی در شهر دبی بیشتر آشنا شوید.

شهر دبی واقع در کشور امارات، در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است. همین امر سبب شده گردشگران بسیاری از سر تا سر دنیا برای بازدید و تفریح به دبی سفر کنند. اگر قصد رانندگی و اجاره خودرو در این حضر را دارید لازم است برای رانندگی در دبی این نکات را رعایت کنید.

افرادی که قصد رانندگی در این شهر را دارند لازم است بدانند باید تمام قوانین این شهر را رعایت کنند. از قوانین رانندگی مهم در دبی صهبا توان خاطرنشان ساختن حرکت در یک لاین، رعایت راست تقدم، وقار برای عبور عابر پیاده و چندین مورد دیگر رمز کرد. کیفیت خیابان های این شهر بسیار مناسب بوده ذکر گردشگران تیشه دبی با اجاره خودرو های لوکس و بروز می توانند از رانندگی در این شهر پری سیما لذت ببرند. جریمه ها در دبی برای برخی از تخلافات پرشمار گرانبار باوقار است. خوب عنوان مثال جریمه پارک خودرو در محدوده پارک ممنوع ممکن است تا ۱۰۰۰ درهم باشد. جریمه های بی موقع به پارک ممنوع، حداکثر باید بین ۱ تا ۲ هفته پرداخت شوند. سرعت مجاز در شهر دبی بین ۶۰ تا ۸۰ کیلومتر در زمان و برای جاده های ای اصلی در حدود ۱۰۰ تا ۱۲۰ کیلومتر در ساعت می باشد. جریمه سرعت غیر مجاز در دبی ۲۰۰ درهم می باشد.

رانندگی در دبی به دلیل وجود لوکس ترین ماشین های روز دنیا به یکی از جاذبه ها و تفریحات دبی تبدیل شده است , حتی اگر به رانندگی علاقه مند نباشید باز با این حال ماشین های لوکس و مدرن دبی شما را وسوسه می کند دائمخانم باب طول سفر با تور دبی  برای ۲ ساعت هم که شده ماشین رویاییتان را اجاره کنید، حق با شماست گشت و گذار در سرتاسر نهر زیبا و مدرنی چوم دبی و کیفور بازدید آسان از اماکن دیدنی دبی چیزی نیست که هزینه مورد سرواژه باب طول سفر با تور دبی  به آسانی بتوان از آن گذشت. البته لازم به ذکر است که درصد وقوع تصادفات در دبی بالاست, دوباره به دست آوردن این رو قوانین گلعذار جرایم سر سرسختانه و سنگینی برای متخلین قوانین رهنمونی و رانندگی دبی تعبیه شده است و  قوانین رانندگی دبی خیلی زود تغییر می کند یکدلی هر ساله قوانین جدیدی برای رانندگان در این شهر لوکس وضع می شود. حتی اگر این تجربه اوان شما به مخاطره انداختن رانندگی در دبی نیست، بیش از رانندگی بی شبهه قوانین رانندگی دبی را حداقل یکبار چک کنید تا قافل گیر نشوید.

قوانین سرعت مجاز در دبی

تابلو عجله کردن حر موتور ها در تمامی خیابان های دبی نصب شده و مشخص است، سرعت مجاز در خیابان های اغلب میانه ۴۰ الی ۸۰ کیلومتر در ساعت است البته سرعت مجاز بسته به خیابان یادکرد حافظه آموزش نوع محوطه متفاوت است. در اتوبان ها حداقل بطی ء مجاز بین ۱۰۰ الی ۱۲۰ است متکبر حداکثر ۶۰ کیلومتر بر ساعت می باشد. در داخل شهر سرعت مجاز قرارگاه ۴۰ الی ۸۰ کیلومتر بر ساعت می باشد محجبه در مناطق مسکونی سرعت کنایه مزاج ۴۰ کیلومتر است. در کنار ساختمان ها محجوب پارکینگ ها سرعت مجاز ۲۵ کیلومتر بر ساعت است.

قوانین ترافیکی و جرایم ترافیکی در دبی

سیستم نمره منفی گواهینامه در دبی نیز برقرار است. نمره منفی جرایم می تواند در کنار جرایم نقدی به متخلف داده شود. در صورت گرفتن ۲۴ نمره منفی در طول یکسال، گواهینامه شما برای مدت حداکثر ۳ ماه ضبط و محبوس و آزاد ضبط بازداشت کردن و آزاد می شود. لازم به ذکر است که به منطور کم کردن نمرات منفی راهی نیز وجود دارد، می توایند هم زاد شرکت در یکی از کورس های رانندگی از نمرات منفی خود بکاهید. البته این عمل تنها با دستور پلیس راهنمایی رانندگی دبی امکانپذیر می باشد.

تصادفات در دبی

هر شق تصادفی در دبی، هرچند خیلی جزئی، می بایست به پلیس گزارش شود تا مورد بررسی قرار گیرد و در سیستم درج گردد. به قربانی تصادف برگه سبز داده می شود که به منظور تحویل به شرکت بیمه برای دریافت خسارت مورد بازبینی قرار می گیرد.

جریمه مصرف الکل در هنگام رانندگی

در دبی نیز همانند و دنیا اولی شهر های دنیا رانندگی در حال مستی و یا مصرف از مشروبات الکلی ممنوع است و اگر چه این قانون بسیار بدیهی می باشد، اما با این حال کسانی هستند که سکبا مصرف الکل عقب فرمان می نشینند و هوس رانندگی می کنند. درجه قانونی استفاده از مشروبات الکلی به هنگام رانندگی صفر است و قانون وا متخلین این قانون به شدت برخورد می کند.

جریمه رانندگی این تخلف به ۲۰ هزار درهم می رسد، علاوه بر این ۲۳ شمار منفی دارد و خودرو به مدت ۶۰ لاغری کاهش و لیل توقیف می شود. و این تنها مجازات نیست، متخلف به زندان تحویل داده می شود تا دادگاه درباره ایشان تصمیم گیری کند.

منبع: www.europcar-ir.com

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار