تبلیغات

نجات 51 اعدامی در خوزستان

زبیدی نیا گفت: باهمت اعضاء شورا‌های حل اختلاف خوزستان در یکسال گذشته، ۵۱ نفر از محکومین به قصاص از چوبه دار رهایی یافتند.

به گزارش صبحانه،معاون قضایی و رئیس شورا‌های حل اختلاف خوزستان اظهار کرد: اعضاء شورا‌های حل اختلاف این استان با تلاش و کوشش خود در سال گذشته توانستند ۵۱ نفر از محکومین به قصاص را از چوبه دار رها کنند و بیش از ۱۲۷ فقره پرونده‌های بسیار مهم را رسیدگی و آن‌ها را با صلح و سازش مختومه نمایند.
وی افزود: شورا‌های حل اختلاف خوزستان در سال ۹۷ نسبت به میانگین صلح و سازش در سطح کشور، استان موفقی بوده که ۳۳ درصد پرونده‌های مهم قابل مصالحه در شورا‌های حل اختلاف این استان منتهی به صلح و سازش شده اند که این درصد از میانگین سطح کشوری که ۲۹ درصد می‌باشد بالاتر است.
زبیدی نیا در ادامه از راه اندازی شعب شورای حل اختلاف ویژه عشایر با توجه به بافت عشایری هر شهرستان خبر داد و اظهار داشت: در اهواز ۸ شعبه شورای حل اختلاف ویژه عشایر فعالیت دارند که در برخی از شهرستان‌ها یک شعبه در حال فعالیت هستند که در نظر داریم با توجه به بافت عشایری هر شهرستانی شعب شورای حل اختلاف ویژه عشایر در سطح استان تشکیل و راه اندازی کنیم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار