تبلیغات

خیابان شجریان و خیابان مشایخی در دست نامگذاری + عکس

خیابان شجریان و خیابان مشایخی ، خیابان شجریان به پاس تلاش استاد مهدی شجریان و خیابان مشایخی به پاس تلاش جمشید مشایخی در طی مراحل قانونی برای نامگذاری .

خیابان مشایخی به پاس زحمات جمشید مشایخی

خیابان مشایخی

فوت جمشید مشایخی در روزهای اخیر درد بزرگی به جامعه هنر ایران وارد کرد و خبر درخواست خیابان مشایخی و همچنین درخواست خیابان شجریان به پاس زحمات استاد مهدی شجریان شنیده میشود .

مسعود نجفی، مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی خواستار نامگذاری خیابانی به نام زنده یاد جمشید مشایخی شد و گفت: به پاس بیش از شش دهه فعالیت حرفه‌ای جمشید مشایخی، خیابان منزل سکونت ایشان (خیابان ج) بنام این چهره ماندگار و برجسته نامگذاری شود.

همچنین سید مسعود ریاضی، عضو شورای شهر مشهد گفت: نامگذاری خیابانی به نام استاد مهدی شجریان در مشهد در دست بررسی قرار گرفت.

خیابان استاد شجریان در مشهد

خیابان شجریان

خیابان شجریان در خراسان

خیابان استاد شجریان

مسعود ریاضی با انتشار عکس های بالا نوشت :

طرح نام گذاری خیابانی به نام استاد شجریان در پایان سال نود و هفت توسط تعدادی از همکارانم امضا و پیشنهاد شد. در بخشی از دلایل توجیهی به خدمات شایان توجه استاد مهدی شجریان که در طول حیات مبارک ملقب به استاد القراء بود و همچنین فرزندان و نوادگان هنرمند ایشان اشاره شده و پیشنهاد شده که معبری به نام استاد نام گذاری شود. امیدوارم به زودی پس از طرح در کمیسیون محترم فرهنگی در صحن شورا طرح و تصویب شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار