تبلیغات

تردد خودروها از کرج به سمت چالوس ممنوع شد

رئیس پلیس راه البرز گفت: به علت ریزش کوه در محدوده استان مازندران و انسداد جاده کرج - چالوس ، تردد خودروها از کرج به سمت مازندران در این مسیر ممنوع شد.

به گزارش صبحانه، رئیس پلیس راه البرز گفت: به علت ریزش کوه در محدوده استان مازندران و انسداد جاده کرج - چالوس ، تردد خودروها از کرج به سمت مازندران در این مسیر ممنوع شد.

سرهنگ رضا گودرزی عصر سه شنبه در گفت و گویی افزود: این حادثه ساعتی پیش در محدوده هزارچم در محدوده استان مازندران گزارش شد که تیم های راهداری در حال بازگشایی مسیر هستند.

وی اضافه کرد: به دلیل بار ترافیکی سنگین دراین محور و انسداد مسیر ، تردد خودروها ازمیدان امیر کبیر کرج به سمت شمال ممنوع شده است.

گودرزی ازمسافران خواست برای سفر به شهرهای شمالی کشور از محورهای جایگزین استفاده کنند.

رئیس پلیس راه البرز گفت: اکنون ترافیک درجاده کرج -چالوس به دلیل یک طرفه شدن و حجم گسترده سفر سنگین است و ممنوعیت تردد به سمت شمال تا بازگشایی و روان سازی ترافیک مسیر ادامه دارد.

وی اشاره ای به آسیب ها و خسارات احتمالی این حادثه نکرد.

گودرزی افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 88255555 به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

منبع:ایرنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار