تبلیغات

فروش داخلی انیمیشن Incredibles 2

سرانجام فروش داخلی انیمیشن Incredibles 2 از مرز ۶۰۰ میلیون دلار فروش عبور کرد تا به ابتدایی انیمیشنی دگرسانی شود که به این مهم دست پیدا کرده است. در ادامه در مطلب فیلم سینمایی در مورد فروش داخلی انیمیشن Incredibles 2 بیشتر صحبت می کنیم.

فروش داخلی انیمیشن Incredibles 2

در جدیدترین اعلام و بی خبرگذاشتن سینما و تلویزیون، انیمیشن Incredibles 2 (شگفت انگیزان ۲) به رکورد شکنی خود در گیشه ادامه می‌دهد. طبق آماری که وب‌سایت BoxOfficeMojo نشر اشاعه کرده، فروش این انیمیشن سینمایی علاوه محبوب از مرز ۶۰۰ هزارهزار دلار عبور کرده و تا آخر روز دوشنبه، فروش آن به ۶۰۲ هزارهزار دلار کبیر و نابالغ رسا است.

ماه تیر امسال بود که بقا انیمیشن The Incredibles (‌شگفت‌انگیزان) با پشت سر ارزیابی کردن انیمیشن Finding Dory (در جستجوی دوری)، به پرفروش‌ترین انیمیشن سینمایی سیرالملوک سابقه زمان سینمای آمریکا مستحیل مسخ شد. حال انیمیشن Incredibles 2 به تنها انیمیشن سینمایی مستحیل مسخ شده که فروش آن در آمریکای شمالی از مرز ۵۰۰ و ۶۰۰ هزارهزار دلار عبور کرده است.

همچنین انیمیشن Incredibles 2 به پرفروش‌ترین انیمیشن شرکت انیمیشن‌سازی پیکسار نیز تغییر شده است. فروش دنیوی کلی این انیمیشن نیز به ۱.۱۶۳ میلیارد دلار رسیده است که تنها انیمیشن Frozen (فروزن) از استودیوی انیمیشن‌سازی والت دیزنی با فروش ۱.۲۷۶ هزارمیلیون دلار بالاتر از آن قرار دارد. افزون بر این، انیمیشن Incredibles 2 پس از فیلم‌هایی چون فیلم Black Panther (بلک پنتر) با فروش ۷۰۰ میلیون دلار، فیلم Avengers: Infinity War (اونجرز: جنگ بی نهایت) با فروش ۶۷۸ هزارهزار دلار و فیلم Avengers (انتقام جویان) با فروش ۶۲۳ میلیون دلار، به چهارمین فیلم پرفروش ابرقهرمانی تاریخچه سینمای آمریکا تطور شده است.

فروش داخلی انیمیشن Incredibles 2

کریگ تی. نلسن، هالی هانتر، سارا واول، هاک میلنر، ساموئل ال. جکسون، جان راتزنبرگر، برد برد، باب ادنکیرک، کاترین کینر، جاناتان بانکز، سوفیا بوش و ایزابلا روسلینی، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Incredibles 2 حضور دارند و صداپیشگی شخصیت‌های این انیمیشن را بر عهده داشته‌اند.

ماه گذشته، شاهنامه تداول نسخه دیجیتالی و خانگی این انیمیشن انتشار شد که طبق آن، در آغاز نسخه دیجیتالی انیمیشن Incredibles 2 در سیرالملوک سابقه زمان ۲۳ اکتبر امسال (۱ آبان) نشر اشاعه می‌شود و در بقا نسخه خانگی این انیمیشن سینمایی که شامل سه نسخه ۴K Ultra HD، بلورین و DVD می‌شود، در تذکره ۶ نوامبر امسال (۱۵ آبان) عرضه خانگی خواهد شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار