تبلیغات

قاچاق تریاک در سجاده

ماموران گمرک فرودگاه امام خمینی(ره) در بازرسی یک محموله پستی سجاده ای آغشته به 3 کیلوگرم تریاک را کشف و توقیف کردند.

به گزارش صبحانه،روابط عمومی گمرک ایران با بیان این مطلب نوشت، با هوشیاری و رصد اطلاعات توسط ماموران گمرک فرودگاه امام خمینی (ره)، یک سجاده آغشته به تریاک از یک محموله پستی کشف و در بررسی های بیشتر ماموران گمرک مشخص شد قاچاقچیان سجاده را به 3 کیلوگرم تریاک آغشته کرده اند .

قاچاقچیان مواد مخدر قصد داشتند با ترفند جدیدی نسبت به انتقال مواد مخدر با آغشته کردن یک سجاده به این مواد اقدام کنند اما ماموران گمرک در واحد امانات پستی فرودگاه امام خمینی در یک عملیات در جریان بازرسی و کنترل محموله ها موفق به کشف 3 کیلو گرم تریاک از سجاده شدند.

ماموران این گمرک پس از مشکوک شدن به یک محموله پستی، به رصد اطلاعات آن و تطبیق با مشخصات فیزیکی بسته اقدام کردند و متوجه برخی اختلافات شدند. ماموران در بازرسی محموله پستی که حاوی یک سجاده بود متوجه سنگینی وزن و آغشته بودن آن به تریاک شدند. در انتهای عملیات 3 کیلو گرم تریاک از این سجاده کشف و ضبط شد. ماموران گمرک در سال گذشته موفق به کشف و ضبط بیش از 153 تن انواع مواد مخدر شدند.

بر اساس گزارش دفتر اطلاعات منطقه ای سازمان جهانی گمرک (RILO) در سالهای 2016 و 2017 ، گمرک ایران در مبارزه با قاچاق برای دو سال متوالی رتبه اول را در بین گمرکات کشورهای جهان کسب کرده است .

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار