تبلیغات

دستگیری ۲ کلاهبردار اینترنتی در دزفول

فرمانده انتظامی شهرستان دزفول از دستگیری دو کلاهبردار اینترنتی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش صبحانه،سرهنگ علی الهامی در گفت و گو با خبرنگار اظهار کرد: در پی شکایت فردی مبنی بر برداشت مبلغ ۱۸۷ میلیون ریال به صورت غیرمجاز از حساب بانکی خود، شناسایی و دستگیری سارقان اینترنتی در دستور کار ماموران پلیس فتا شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس پس از بررسی موضوع دریافتند که مالباخته به دلیل عدم آگاهی و اعتماد نابجا اطلاعات کارت بانکی خود را برای پرداخت حق کرایه در اختیار یک راننده کامیون قرار داده که متهم نیز سوء استفاده کرده و با یافتن رمز دوم کارت بانکی مالباخته، اقدام به برداشت غیرمجاز مبلغ ۱۸۷ میلیون ریال کرده است.

فرمانده انتظامی دزفول تصریح کرد: ماموران پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی دو متهم را در یکی از استان های همجوار شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی دستگیر کردند.

سرهنگ الهامی در پایان به شهروندان توصیه کرد: با توجه به افزایش خدمات از طریق اینترنت و به منظور پیشگیری از سوء استفاده افراد سودجو، از در اختیار قرار دادن مشخصات حساب بانکی و رمز دوم کارت خود به دیگران خودداری کنند.

منبع:مهر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار