تبلیغات

متهم متواری پرونده ثامن الحجج در دادگاه حضور یافت

متهم ردیف سوم پرونده ثامن الحجج پس از برگزاری یازده جلسه دادگاه، در جلسه امروز حضور یافت.

به گزارش صبحانه،دوازدهمین جلسه رسیدگی به پرونده موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج در دادگاه کیفری یک استان تهران آغاز شد. در جلسه امروز به درخواست قاضی پرونده، متهم ردیف سوم که تا پیش از این گفته می‌شد متواری است، در دادگاه حاضر شده است.

شعبه اول دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی باقری، رسیدگی به پرونده موسسه مالی و اعتباری ثامن‌الحجج را با ۳۶۰ شاکی بر عهده دارد. در جلسه امروز هر سه متهم حضور دارند.

قاضی باقری در ابتدای جلسه امروز گفت: متهم ردیف سوم (م. ر) طی روز‌های اخیر خود را به دادگاه معرفی کرد، برای وی قرار وثیقه صادر شده و با تودیع وثیقه حاضر هست.

محسنی اژه‌ای ۲۴ تیر ماه درخصوص برگزاری دادگاه موسسه مالی ثامن الحجج و اینکه آیا متهم ردیف سوم این پرونده فرار کرده است، گفت: موضوع فرار متهم صحت ندارد.

سخنگوی قوه قضائیه ادامه داد: زمانی پرونده تشکیل شده و به جریان افتاده است که اصلا متهم ردیف سوم در دسترس نبوده است و حتی کیفرخواست صادر شده هم غیابی بوده است و اصلا اینکه می‌گویند متهم با وثیقه فرار کرده است، صحت ندارد.

پیش از این اعلام شده بود که متهم ردیف سوم این پرونده قبل از تشکیل پرونده و برگزاری دادگاه از کشور فرار کرده است. کیفرخواست غیابی برای م. ر. صادر شده بود و قرار بود به صورت غیابی محاکمه شود./مهر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار