تبلیغات

مرگ این زن جوان گیاه خواران را به چالش کشید

زنی ۳۴ ساله به نام "ماریا استردم"که یک،گیاهخوار، کوهنورد حرفه ای و استاد دانشگاه ملبورن بود که به خاطر اثبات یک موضوع جان خود را از دست داد.

به گزارش صبحانه،او برای اینکه به همه نشان دهد گیاهخواران به هیچ عنوا ضعیف نیستند و قدرت انجام هرکاری دارند، برای صعود به قله اورست اقدام کرد.

طبق اعلام اسپوتنیک با وجود اینکه ماریا با قاطعیت برای فتح قله اورست تصمیم گرفته بود اما هیچگاه به مقصد خود نرسید زیرا بنا بر اعلام رسانه انگلیسی بدن او به خاطر گیاه خواری توانایی لازم و کافی را برای مقاومت دربرابر سختی های مسیر نداشت و به همین سبب جان خود را از دست داد.ناگفته نماند که همسر او نیز یک کمپین تحت عنوان "گیاه خواران هر کاری بخواهند انجام می دهند"به راه انداخته بود که احتمالا در تصمیم این زن برای  صعود به اورست، بی تاثیر نبوده است.

این حادثه با واکنش های بسیاری از سوی کسانی که خبر دردناک مرگ ماریا را خواندند مواجه شد،برخی از آنها این موضوع را کاملا به مساله گیاه خواری بی ربط می دانند و بعضی دیگر با زیر سوال بردن رژیم گیاه خواری تحمل هرگونه فشار بر بدن را بدون مصرف گوشت و چربی غیر ممکن دانستند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار