تبلیغات

جزئیات زلزله ۴.۹ ریشتری در بجنورد

زمین لرزه ای به قدرت ۴.۹ ریشتر، خراسان شمالی را به لرزه در آورد. این زلزله در ساعت ۸.۲۸ دقیقه و در عمق ۹ کیلومتری زمین رخ داد

به گزارش صبحانه،زمین لرزه ای به قدرت ۴.۹ ریشتر، خراسان شمالی را به لرزه در آورد. این زلزله در ساعت ۸.۲۸ دقیقه و در عمق ۹ کیلومتری زمین رخ داد. نزدیک ترین مکان به کانون این زمین لرزه «سنخواست» از توابع بجنورد با فاصله ۱۷ کیلومتری بوده است؛گزارشی در خصوص آسیب احتمالی این زمین لرزه مخابره نشده است.

ابراهیم پرفند از اعزام تیم‌های ارزیاب به محل زلزله ۴.۹ ریشتری «سنخواست» جاجرم خبر داد و گفت: دو تیم ارزیاب ۵ نفره از شهرستان جاجرم و یک تیم واکنش سریع به محل زلزله اعزام‌شده‌اند که در حال بررسی و ارزیابی خسارت‌های واردشده به مردم در این مناطق است؛ همچنین دو تیم ارزیاب علوم پزشکی نیز به محل حادثه اعزام‌شده است.

مدیر روابط عمومی هلال‌احمر خراسان شمالی و رییس هلال‌احمر بجنورد در ادامه با اشاره به آخرین اخبار این حادثه گفت: این زمین‌لرزه تاکنون تلفات جانی نداشته و ایجاد ترک‌هایی در منازل روستایی ایجادشده است./فارس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار