تبلیغات

نجات مامور پلیس تهرانی از مجازات اعدام!

به گزارش صبحانه،این مامور در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران در حالی پای میز محاکمه ایستاد اولیای دم برای وی حکم قصاص خواستند.

وی در تشریح جزئیات ماجرا گفت :ساعت ۲ بامداد بود و من در حال گشت زنی در حوزه استحفاظی ام بودم که به یک دستگاه پژو مشکی در خیابان امیر ابراهیمی مشکوک شدم و به راننده ایست دادم اما راننده و سرنشین دیگر ماشین به سرعت گریختند. من برای متوقف کردن آن ها چند تیر مشقی و سپس سه تیر هوایی شلیک کردم اما راننده به سرعت ماشین اضافه کرد .او در حین فرار Escape چند قبضه چاقو و قمه را از شیشه خودرو به بیرون پرتاب کرد. من قصد متوقف کردن ماشین را داشتم به همین خاطر با بکارگیری قانون Law استفاده از سلاح به سمت ماشین نشانه رفتم اما تیر ناخواسته به کتف راننده برخورد کرد . همان موقع او را به بیمارستان رسول اکرم رساندم اما او به خاطر شدت خونریزی جان سپرد.

وی ادامه داد :حتی در بررسیها ی کلانتری مشخص شد سرنشین دیگر ماشین یک مسافر بوده است.او بعد از توقف ماشین به من گفت: هنگامی که متوجه ایست پلیس Police شدم بارها از راننده خواستم تا خودرو را متوقف کنند اما راننده نپذیرفت و به سرعت ماشین اضافه کرد.

در ادامه جلسه دادگاه مامور پلیس گفت:در بررسی ها روشن شده قربانی سابقه دار بود و من برای متوقف کردن او ناچار به شلیک بودم.

در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شود و با توجه به مدرک های موجود در پرونده مامور پلیس را از اتهام قتل Murder عمدی تبرئه و وی را به خاطر قتل شبه عمد به پرداخت دیه محکوم کرد. دیروز این حکم در دیوان عالی کشور مهر تایید خورد و قطعی شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار