تبلیغات

انهدام باند مسلحانه آدم ربایی در جیرفت +عکس

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از انهدام یک باند مسلحانه گروگانگیری در جنوب استان کرمان خبر داد و گفت: در این رابطه ۵ نفر از اعضای اصلی باند در چنگال قانون گرفتار شدند.

انهدام باند مسلحانه آدم ربایی در جیرفت +عکسبه گزارش صبحانه،حسین سلامی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: بامداد امروز طی یکسری اقدامات اطلاعاتی از سوی پلیس امنیت واطلاعات شهرستان جیرفت محل نگهداری ۶ نفر گروگان که چهار روز پیش به گروگان گرفته شده بودند شناسایی شد.

این مقام قضایی اعلام کرد: با دستور قضایی ضربه به باند مذکور در دستور کار قرار گرفت و پس از یک عملیات منسجم و غافلگیرانه تعداد ۵ نفر از اعضای این باند مسلحانه گروگانگیری دستگیر و تمام گروگان‌ها صحیح و سالم از چنگال آنان آزاد شدند.

وی گفت:در این رابطه یک قبضه سلاح جنگی کلاشینکف به همراه مقادیری فشنگ، دو دستگاه خودرو، تعداد ۱۲ عددگوشی تلفن همراه، ۳ عدد کارت بانکی یک دست کامل لباس نظامی و سی لیتر مشروبات کشف و ضبط شده است.

دادستان جیرفت اضافه کرد: گروگانگیران که تعداد شش نفر گروگان را در اختیار داشتند با تماس با خانواده آنان درخواست مبالغ هنگفتی پول را از خانواده‌ها می‌کردند تا اینکه گروگان‌ها را آزاد کنند.

سلامی عنوان کرد: پرونده به شعبه دوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت ارجاع شده است و متهمان با قرار مناسب در بازداشت به سر می‌برند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت در پایان هشدار داد: بر هم زنندگان نظم و امنیت جامعه بدانند از چشمان تیز بین نیرو‌های خدوم انتظامی و امنیتی نمی‌توانند فرار کنند و دستگاه قضایی با قاطعیت و اشد مجازات با آنان برخورد خواهد کرد./میزان

انهدام باند مسلحانه آدم ربایی در جیرفت +عکس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار