تبلیغات

ریزگردها 14 کرمانی را راهی مراکز درمانی کرد

فرماندار شهرستان ریگان (کرمان) گفت: بر اثر غلظت 27برابری حد مجاز ریزگردها در این شهرستان امروز (یکشبنه ) 47نفر از شهروندان که دچار مشکلات تنفسی شده بودند ، راهی مراکز درمانی شدند.

به گزارش صبحانه،امین باقری افزود: ریزگردها که از ظهر امروز در آسمان ریگان پدیدار شده اند موجب غلظت 27برابری آلودگی در این شهرستان شده و سلامت مردم را در معرض تهدید جدی قرار داده است .

وی اظهار داشت :تاکنون 47نفر از اهالی ریگان راهی مراکز درمانی شده اند و مراکز بهداشتی درمانی این شهرستان در حالت آماده باش قرار دارند .

فرماندار ریگان گفت : همچنین بر اثر شدت ریزگردها و توفانهای شن طی چند روز اخیر ساکنان 63روستا در محاصره ریزگردها قرار دارند که هیچ گونه اطلاعی از وضعیت آنان نیست .

باقری گفت : محور ریگان ایرانشهر و ریگان نرماشیر هم مسدود شده و تاکنون 23وسیله نقلیه گرفتار در ریزگردها توسط نیروهای هلال احمر امداد رسانی شدند .
وی گفت : تمامی مراکز بهداشتی درمانی، پلیس راه وهلال احمر در شهرستان در حالت آماده باش بسر می برند.

فرماندار ریگان تصریح کرد: این شهرستان هم اکنون در شرایط بسیار خطرناک قرار دارد که از اهالی این شهرستان خواسته شده است که در منازل خود بمانند .

منبع:ایرنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار