تبلیغات

سارق ۶۰ کیلوگرم میلگرد را در ساک دستی اش جا داده بود

سرهنگ امین محمدی دراین باره گفت: چندی پیش در تماس تلفنی یکی از مالکین مغازه های آهن فروشی بازار آهن، مبنی بر حضور دزد در مغازه اش، بلافاصله تیمی از مأموران کلانتری ۱۶۵ سیزده آبان برای بررسی موضوع و صحت خبر به محل اعزام شدند.

وی با اشاره به حضور عوامل پلیس در محل گفت: پس از حضور ماموران در آدرس اعلام شد، فردی به ماموران مراجعه کرد و گفت که چند روزی است مقداری از میلگردهای مغازه اش کم شده  و امروز متوجه شده فردی که در مغازه اش حضور داشته دست به این کار زده است.

رئیس کلانتری ۱۶۸ سیزده آبان با بیان اینکه بلافاصله مأموران کلانتری اقدام به بررسی و تحقیق از این فرد کردند، گفت: متهم  در حالی که ساک سبز رنگی در دست داشت دستگیر شد و در بازرسی از ساک وی ۶۰ کیلوگرم میلگرد کشف و ضبط شد.

محمدی با اشاره به انتقال متهم به کلانتری و انجام بازجویی از وی گفت: این فرد در بازجویی های انجام شده به بزه انتسابی اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار