تبلیغات

تعبیر خواب آزمایش – تعبیر خواب خون دادن در آزمایشگاه چیست؟

تعبیر خواب آزمایش گرفتن و دیدن آزمایشگاهتعبیر خواب آزمایش گرفتن و دیدن آزمایشگاه

تعبیر خواب آزمایش گرفتن و دیدن آزمایشگاه

شاید تعدادی زیادی از شما تصور داشته باشید دیدن خواب آزمایش و یا مشاهده ی خون خودتان معنی خوبی نداشته باشد، اما بهتر است این موضوع را دقیق تر برسی کنیم. اگر کسی در خواب ببیند در آزمایشگاهی مشغول کار کردن هستید. بیانگر آن است که در یک موقعیت پیچیده، گرفتار مى‏شوید و احتیاج زیادى به یک هم فکر پیدا خواهید کرد. با تعبیر خواب نسیم فان همراه باشید.

تعبیر خواب آزمایش گرفتن چیست؟

در سر زمین رویاها آمده:

۱- قابلیت شما را آزمایش میکنند : اشیاء پر ارزش گمشده را پیدا می کنید.

۲- یک دکتر روی شما آزمایش می کند : یک راز فاش خواهد شد.

۳- وفاداری همکارتان را مورد آزمایش قرار میدهید : مراقب رقیب باشید.

۴- دیگران از شما آزمایش میکنند : رنج و غم

آزمایش خودن دادن در خواب چه تعبیری دارد؟

شاید تعدادی زیادی از شما تصور داشته باشید دیدن خواب آزمایش و یا مشاهده ی خون خودتان معنی خوبی نداشته باشد اما بهتر است دقیقتر این موضوع را برسی کنید.

اگر خواب دیدی روی تخت بیمارستان هستی و قصد دادن آزمایش خون داری نشان صلح و دوستی است و صفا و نعمت در محیط خانوادگی،اگر خواستی آزمایش خون بدهی برای دوستان یا خانواده نفعی عایدتان می گردد .

تعبیر گریه کردن هنگام آزمایش دادن

اگر موقع دادن آزمایش گریه کردی و ناراحت بودی بین شما و یک نفر برخوردی به وجود می آید که نامطلوب نیست و می تواند خیر داشته باشد

تعبیر ترسیدن هنگام آزمایش دادن

اگر موقع آزمایش دادن خون دیدی و ترسیدی : مورد اتهام قرار گیری که برای اثبات بی گناهی خود باید تلاش و تقلای زیاد بکنید

اگر خرسند بودی کسی به شما حسادت می ورزد

تعبیر خواب آزمایش گرفتن و دیدن آزمایشگاه

تعبیر خواب آزمایش گرفتن و دیدن آزمایشگاه

آزمایشگاه جائی است که کار تحقیقی در آن انجام می گیرد ولی برای ما آزمایشگاه همیشه آزمایش و امتحان را تداعی می کند و این مبتنی بر شناخت منحصر و محدودی است که نسبت به آزمایشگاه داریم لذا وقتی خویشتن را در چنین جائی ببینیم بی تردید آزمایشی در پیش داریم.

می توانید تعبیر خواب آسیاب و تعبیر خواب آرد  را ببینید

تعبیر خواب دیدن آزمایشگاه ، معنی آزمایشگاه در خواب

لیلا برایت می گوید:

دیدن آزمایشگاه در خواب، علامت آن است که در زندگى، هزینه ‏هاى بسیار غیرمنتظره و ناگهانى برایتان پیش خواهد آمد.

آنلی بیتون می گوید:

۱- اگر خواب ببینید در آزمایشگاهی هستید ، نشانه آن است که برای انجام کارهایی بیهوده انرژی زیادی تلف می کنید ، در صورتی که می توانید از انرژی خود به نحو مفیدتری استفاده کنید.

۲- اگر خواب ببینید مشغول آزمایشاتی هستید تا اشیاء را به طلا مبدل کنید ، نشانه آن است که سرگرم طراحی نقشه هایی وسیع و جالب خواهید شد ، اما در راه رسیدن به اوج آرزوی خود با شکست روبرو می شوید.

در سر زمین رویاها آمده:

خواب آزمایشگاه : یک خطر بزرگ در پیش است

شما در یک آزمایشگاه هستید : امنیت

تعبیر کار کردن در آزمایشگاه

دیگران در آزمایشگاه کار میکنند : توجه و دقت بسیاری در کارهایتان داشته باشید.

کار کردن در آزمایشگاه : بیانگر آن است که در یک موقعیت پیچیده، گرفتار مى‏شوید و احتیاج زیادى به یک هم فکر پیدا خواهید کرد.

اگر در خواب دیدید که در آزمایشگاهى مشغول مى‏باشید، دلیل بر آن است که شما مشغول طراحى و اجراى نقشه‏هاى وسیع و بسیار بزرگى مى‏باشید اما در زندگى به آن‏ها دست پیدا نمى‏کنید

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صحفه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید.

گرد آوری و تنظیم : نسیم فان

تعبیر خواب آزمایش – تعبیر خواب خون دادن در آزمایشگاه چیست؟

به این مطلب رای دهید!!مطالب متنوع دیگرطرز تهیه خوراک تاس کباب مجلسی با گوشت گوسفند + فیلم آموزشیطرز تهیه خوراک تاس کباب مجلسی با گوشت گوسفند + فیلم آموزشیطرز تهیه سالاد فلفل دلمه ای مجلسی و فوق العاده خوشمزه + فیلم آموزشیطرز تهیه سالاد فلفل دلمه ای مجلسی و فوق العاده خوشمزه + فیلم آموزشیتعبیر خواب آب گرم – دیدن آب گرم در خواب چه مفهومی دارد؟تعبیر خواب آب گرم – دیدن آب گرم در خواب چه مفهومی دارد؟تعبیر خواب آرد ، معنی دیدن آرد غلات در خوابتعبیر خواب آرد ، معنی دیدن آرد غلات در خواببیوگرافی شهناز تهرانی + جدیدترین تصاویر اوبیوگرافی شهناز تهرانی + جدیدترین تصاویر اوتعبیر خواب آلبوم عکس – دیدن عکس قدیمی در خوابتعبیر خواب آلبوم عکس – دیدن عکس قدیمی در خوابآموزش انواع سبزه عید نوروز گندم، خاکشیر، کتان، ماش و کنجدآموزش انواع سبزه عید نوروز گندم، خاکشیر، کتان، ماش و کنجدتعبیر خواب آب خروشان و دیدن آب رودخانه در خوابتعبیر خواب آب خروشان و دیدن آب رودخانه در خوابتعبیر خواب پلیس ، معنی دیدن پلیس یا پاسپان در خواب چیستتعبیر خواب پلیس ، معنی دیدن پلیس یا پاسپان در خواب چیستتعبیر خواب آب کدر و کثیف، معنای دیدن آب کثیف در خواب چیست؟تعبیر خواب آب کدر و کثیف، معنای دیدن آب کثیف در خواب چیست؟

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار