تبلیغات

رابطه جنسی دختران و زنان با صاحب خانه به جای اجاره خانه + عکس

رابطه جنسی صاحب خانه با دختران و زنان مستاجر

بی شک میل مردان به تصاحب بدن زنان در هیچ کجای دنیا غیر قابل انکار نیست و مردان زیادی برای سکس با زنان به هر کاری دست میزنند .

تجاوز به دختر و زن ، پرداخت پول به زنان فاحشه ، دوستی های خیابانی و … روش هایی است که مردان با استفاده از آن حتی به زور به بدن دختران و زنان میرسند تا خود را ارضا کنند .

خواسته های نفسانی مردان گاها زنان را مجبور به پذیرش رابطه برای ادامه زندگی میکند و مردان قدرتمند زنان را در ازای پول در اختیار خود درمی آورند .

رابطه جنسی زنان بی خانمان با صاحب خانه

رابطه جنسی زنان بی خانمان با صاحب خانه

اجاره مسکن یکی از روش هایی است که جدیدا در کشورهای غربی برای تصاحب دختران و زنان توسط صاحب خانه ها استفاده میشود .

سکس صاحب خانه با دختر یا زن مستاجر در کشور انگلیس آنقدر زیاد شده که حتی تبلیغات برای اجاره خانه در ازای سکس با زن نیز به وفور دیده میشود .

رشد تبلیغات آنلاین جنسی برای اجاره خانه در کشورهای غربی این کشورها را وارد بحرانی بزرگ کرده است که مسئولین را به تکاپو واداشته .

به گزارش گاردین تقریبا 250 هزار زن در 5 سال اخیر در ازای اجاره تن به رابطه جنسی با صاحب خانه خود داده اند .

طبق این گزاش درخواست های جنسی و تبلیغات جنسی برای اجاره خانه در کشور انگلیس بسیار بیشتر از سایر کشورهای اروپایی و آمریکایی است .

زنان در انگلیس برای تخفیف در اجاره مجبورند تا تن به سکس با مردان صاحب خانه بدهند که صاحب خانه ها به دلیل وضعیت ناامیدانه زنان و همچنین افزایش هزینه های مسکن و عدم توانایی مستاجران زن آنها را مجبور به رابطه جنسی برای تخفیف بیشتر میکنند .

تبلیغات سکس با دختران و زنان در ازای اجاره

تبلیغات رابطه جنسی با دختران و زنان در ازای اجاره

وزارت دادگستری برقراری رابطه جنسی در ازای اجاره مسکن را جرم اعلام کرده و آن را دلیل ترویج فحشا میداند و همچنین برای این جرم تا 7 سال زندان را تعیین کرده است اما هنوز این قانون در دادگاه ها اجرا نمیگردد .

طبق گزارشات درخواست های تبلیغاتی جنسی برای اجاره مسکن در کشور انگلیس بسیار بالا رفته است و با توجه به افزایش افراد بی خانمان ، تن دادن به این روابط نیز افزایش شدیدی داشته است .

اینجا سوالی ذهن ما را مشغول کرده است که چطور در کشورهایی که آزادی رابطه جنسی وجود دارد و همچنین به شدت در مکان های مختلف زنان برای رابطه جنسی در دسترس هستند هنوز مردان میل به رابطه جنسی با زنان دارند و قصد تصاحب زنان مستاجر خود را دارند ؟

مگر آزادی رابطه جنسی و دسترسی به زنان در دیسکو ها و … مردان را ارضا نمیکند که اینگونه برای تصاحب دختران و زنان مستاجر خود تلاش میکنند ؟

loading...

loading...

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار