تبلیغات

رابطه جنجالی پیام صادقیان با یک مدل ایرانی در ترکیه

رابطه جنجالی پیام صادقیان با یک مدل ایرانی در ترکیه

همه تصور می کردند حضور پیام صادقیان در ترکیه پایانی برای حواشی زندگی این بازیکن باشد اما در ایام نوروز یک خانم ایرانی اهل ترکیه، ویس هایی از او رو کرد که در نوع خود عجیب بود.

رابطه جنجالی پیام صادقیان با یک مدل ایرانی در ترکیه

رابطه جنجالی پیام صادقیان با یک مدل ایرانی در ترکیه

به گزارش اولی ها: چند روزی است که یک مدل ایرانی که در ترکیه زندگی می کند, ویس های جنجالی از ارتباطش با پیام صادقیان را منتشر کرده است.

فوتبالیست‌ها باید مراقب باشند‌؛ آنها با آدم‌های معمولی فرق دارند. فوتبالیست‌های خارجی اکثراً مراقب هستند ولی در ایران فوتبالیست‌ها گاهاً آماده ورود به هر اتفاق حاشیه‌ای هستند.

این خانم که ظاهراً بیشتر قصد جذب فالوور را داشت، ویس‌های پیام صادقیان را رو کرد که او را عشق خود خوانده بود.

این خانم در چند ویدئولایو حرف‌های تندی علیه صادقیان زد و از این گفت که حتی رابطه‌شان جدی شده بود چرا که پیام با برادر این خانم هم حرف زده است.

درست یا غلط، این ماجراها برای صادقیان خیلی دردسرساز شد و حتی یکی از خواننده‌های معروف زیرزمینی هم برای حل مشکل پا پیش گذاشت.

همچنین یکی از سوژه‌های فضای مجازی هم که با ویدئوهای خود اسباب خنده می‌شود در کنار این خانم ایستاد و حرف‌هایی علیه صادقیان زد. البته او یک روز بعد ویدئوی عذرخواهی از صادقیان منتشر کرد. این خانم اما روی حرف‌های خود ایستاد و اینقدر لایو داد که توانست فالوورهای خود را به بالای 100 هزار نفر برساند!

صادقیان اما به تمام این ماجراها واکنشی نشان نداد اما پیج‌های استقلالی تا توانستند برای او حاشیه ساختند.

همچنین بخوانید: تیراندازی در مقر یوتیوب در کالیفرنیا توسط زن ایرانی تبار

loading...

loading...

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار