تبلیغات

نتایج بازی های لیگ برتر/نفت تهران1 استقلال2

نتایج بازی های لیگ برتر/نفت تهران1 استقلال2

به گزارش اولی ها: در ادامه هفته بیست و هفتم لیگ برتر امروز پنجشنبه در ورزشگاه تختی تهران دو تیم نفت تهران و استقلال به مصاف هم رفتند و در پایان دیدار دو تیم با برتری دو بر یک به نفع استقلال به پایان رسید.

نفت تهران1 استقلال2

نفت تهران1 استقلال2

استقلال با گل های جابر انصاری و نورافکن موفق شد نفت تهران را شکست دهد.

شاگردان شفر در یک دیدار جذاب و پرموقعیت با گل دیر هنگام نورافکن موفق شدند با بازگشتی مهم به بازی، برنده، زمین مسابقه را ترک کنند تا سال را با برد شروع کرده باشند.

شرح گل ها:

نفت تهران یک – استقلال صفر(محسن بنگر 37) : ضربه ارسالی کرنر بازیکنان نفت تهران بعد از یک کش و قوس در آستانه دروازه خالی، به بنگر رسید و این بازیکن توانست با یک ضربه سر دروازه رحمتی را باز کند.

نفت تهران یک – استقلال تهران یک ( جابر انصاری دقیقه 77): حرکت خوب وریا غفوری از سمت راست با پاس خوب او به جابر انصاری رسید و این بازیکن دقیقه 77 اولین گل استقلال را به ثمر رساند.

نفت تهران یک – استقلال تهران دو ( امید نورافکن دقیقه 87): سانتر خسرو حیدری در دهانه دروازه به نورافکن رسید و این بازیکن موفق شد دروازه حریف را باز کند.

برای شارژ رایگان همراه اول ، ایرانسل و رایتل کلیک کنید .

loading...

loading...

tweet

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار