تبلیغات

تصاویر مراسم ترحیم پدر محسن چاوشی با حضور چهره ها

مراسم ترحیم پدر «محسن چاوشی» عصر روز یکشنبه ۲۷ اسفند در مسجد رسول (ص) تهران برگزار شد.

روایت خواندنی محسن چاوشی درباره پدرش : “پدرم با همه شرایطی که جنگ به ما تحمیل کرده بود و واقعا شرایط بغرنج و سختی بود هیچوقت نگذاشت دستمان جلوی کسی دراز شود و مردانه اوضاع خانواده را مدیریت کرد. پدرم یک مدتی مسئول شهرک بود.

مراسم ترحیم پدر محسن چاوشی تصاویر مراسم ترحیم پدر محسن چاوشی با حضور چهره ها مراسم ترحیم پدر محسن چاوشی

بنیادی بود به اسم بنیاد مهاجرین جنگ تحمیلی که پدر مسئول آنجا شد. پدرم آدم باسوادی بود و هست. وقتی پدرم بازنشسته شد با پیکانش کار می کرد. یکی از ترانه هایی که خوانده ام و حرف از یک پیکان دلتنگ می زند، همان پیکانی است که پدرم با آن روزگارمان را در زمان جنگ و بعد از جنگ مدیریت می کرد و نان حلال می آورد خانه.”

جالب است بدانید که آهنگ امیر بی گزند از محسن چاوشی عزیز که بسیار طرفدار نیز دارد .

تصاویر مراسم ترحیم پدر محسن چاوشی با حضور چهره ها مراسم ترحیم پدر چاوشی تصاویر مراسم ترحیم پدر محسن چاوشی با حضور چهره ها محسن چاوشی در مراسم ترحیم تصاویر مراسم ترحیم پدر محسن چاوشی با حضور چهره ها برگزاری مراسم ترحیم پدر محسن چاوشی تصاویر مراسم ترحیم پدر محسن چاوشی با حضور چهره ها برگزاری مراسم ترحیم تصاویر مراسم ترحیم پدر محسن چاوشی با حضور چهره ها تصاویر: موسیقی ما

اشتراک گذاری :

برچسب ها :

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار