تبلیغات

درمان موهای کم پشت با رزماری

درمان موهای کم پشت با رزماری

رُزماری گیاهی با برگ های سوزنی شکل و همیشه  و بومی منطقه مدیترانه و کشور اوروگوئه است. گل های آن در رنگ های گوناگون سفید، صورتی، بنفش یا آبی می روید. در گذشته در کشورهای اروپایی بویژه در یونان و روم باستان، کاربرد درمانی این گیاه شناخته شده و مردم از این گیاه استفاده غذایی و دارویی می کردند.

درمان موهای کم پشت با رزماری

درمان موهای کم پشت با رزماری

گیاه رزماری دارای خواص متعددی است اما تأثیر این گیاه بر رشد موها بسیار حائز اهمیت است بنابراین افرادی که دچار ریزش مو هستند می‌توانند برای تقویت موهای خود از گیاه رزماری استفاده کنند.
دکتر فاطمه ملکی پزشک عمومی درباره خواص رزماری می گوید: این گیاه دارای بوی نافذ و گرمی است و یک روغن محرک محسوب می‌شود. وی با تأکید بر اینکه ماساژ رزماری روی سر می‌تواند کمک زیادی به درمان ریزش موها کند، اظهار می‌کند: این گیاه ‌دارای خواص‌ متعددی مانند بهبود هضم غذا، تقویت سیستم ایمنی و بهبود گردش خون است. این پزشک عمومی خاطرنشان می‌کند: بر اساس تحقیقات گیاه رزماری می‌تواند باعث تقویت و افزایش رشد موهای سر شود همچنین موادی که در این گیاه وجود دارد می‌تواند در غذا‌رسانی به مو‌ها کمک‌کننده باشند.

loading...

loading...

tweet

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار