تبلیغات

افتتاح مدرسه هوشمند خیرساز در منطقه 6 تهران

مدرسه مجهز و هوشمند خیرساز «آرمینه مصلی نژاد» با ظرفیت ۴۰۰ نفر در منطقه ۶ تهران افتتاح شد.

به گزارش صبحانه،امروز ۲۷ آذر ماه «دبستان آرمینه مصلی‌نژاد» واقع در منطقه ۶ تهران توسط مسئولین وزارت آموزش و پرورش و خیر مدرسه ساز «عباس مصلی نژاد» افتتاح شد.

این مدرسه دارای ۱۵ کلاس مجهز با ظرفیت ۴۰۰ دانش آموز در مساحت ۵ هزار متر مربع است که توسط خیر مدرسه ساز عباس مصلی نژاد با صرف هزینه ۵ میلیارد تومان ساخته شده است.

این مدرسه دارای آزمایشگاه فیزیک، آزمایشگاه شیمی، ورزشگاه ٣٣٠ متر مربعی، حیاط سرپوشیده، ۱۵ تخته هوشمند،آمفی تئاتر ٢٠٠ نفری است.

محمدتقی نظرپور در این‌ مراسم گفت: معماری مدارس باید همسو با پیشرفت تکنولوژی باشد، چرا که نوع معماری مدارس می‌تواند در سلامت و نشاط دانش آموزان‌تاثیرگزار است.

معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: در حال حاضر، تعداد ۴۸ مدرسه ماندگار در سطح کشور دارای شاخصه‌های مدارس ماندگار هستند مسلماً این امر زیبنده نظام آموزشی این کشور نیست.

هنچنین اسفندیار چهاربند رئیس مرکز برنامه ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش در مراسم افتتاح دبستان آرمینه مصلی‌نژاد گفت: نگاه دکتر مصلی‌نژاد به ساخت مدارس، همگون با فلسفه اصلی تعلیم و تربیت است.

وی با بیان اینکه این خیر پیش از این دو مدرسه متوسطه اول و متوسطه دوم نیز در تهران ساخته است، بیان داشت: ساخت و ساز ها باید متناسب با هویت و فرهنگ ما باشد.

در پایان مراسم عباس مصلی نژاد گفت: این مراسم‌ مسئولیت بنده را چندین برابر کرده است، بنده نباید به دلیل کهولت سن از این کار دست بکشیم.

منبع:مهر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار