تبلیغات

از خداحافظی بهداد سلیمی با وزنه برداری تا دلنوشته اینستاگرامى همسرش

از خداحافظی بهداد سلیمی با وزنه برداری تا دلنوشته اینستاگرامى همسرش خداحافظی بهداد سلیمی با وزنه برداری

در شرایطی که بهداد سلیمی بامداد امروز چهارشنبه بار دیگر با ناداوری هیات ژوری دستش از مدال نقره جهان کوتاه ماند و این حرکت با اعتراض وی، فدراسیون و تماشاگران حاضر در سالن همراه شد، این وزنه‌بردار از خداحافظی احتمالی اش از دنیای قهرمانی خبر داد.

خداحافظی بهداد سلیمی با وزنه برداری

خداحافظی بهداد سلیمی با وزنه برداری

بهداد سلیمی گفت: وزنه‌برداری خیلی کثیف است و حرفی برای گفتن ندارم، این بار دوم است و نمیدانم دیگر چه کاری باید انجام دهم.

وی افزود: فعلاً تصمیم من این است که دیگر وزنه برداری را با این شرایط کنار بگذارم. البته باید به تهران بیایم و بیشتر در این خصوص فکر و مشورت کنم، اما در شرایط فعلی تصمیم من این است که دیگر روی تخته نروم.

دلنوشته اینستاگرامى همسر بهداد سلیمى بعد از ناداورى درحق این وزنه بردار

پس از ناداورى درحق این وزنه بردار، همسر بهداد سلیمی در صفحه اینستاگرام خود متنی نوشت و به این ماجرا واکنش نشان داد.

دلنوشته اینستاگرامى همسر بهداد سلیمى

دلنوشته اینستاگرامى همسر بهداد سلیمى

همسر بهداد سلیمی با انتشار این عکس نوشت: نامردی و حق خوری حق الناس هست پس.پس اگر به عدالت حکمی صادر نشه حق الناس پایمال میشه و وای به حال فردی که حق الناس گردنش باشه. و دوباره دوباره دوباره… بهداد عزیزم چیزی از ارزشت برای مردم و خانوادت کم نشده میدونم چی کشیدی تا بیای و حقت و بگیری دیگه نمیدونم چجوری ارومت کنم چجوری بهت روحیه بدم.امید بدم که بازم بیان و اینقدر راححححححححت وزنه ای که با فوتت رو هوا میبری و ازت بگیرن خدا خودش کمک کنه و لعنت به ورزشی که خیلی راحت حق خوری باشه و در اخر مدال نقره برادر عزیزم سعید مبارکش باشه. ما به فال نیک میگیریم و شاید قسمت شمایی که چندسال به ناحق از ورزش دور بودی بوده. زنده باد ایران زنده باد بهداد

برای خندیدن و شاد بودن کلیک کنید


tweet

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار